D65 Day1 Day2 Day3
1 3000 (3R) Ulla Engelby OK Pan-Kristianstad 0:19:07 1000 (1) 0:37:17 1000 (1) 0:27:02 1000 (1)
H75 Day1 Day2 Day3
1 3000 (3R) Rolf Jakobsson Alfta-Ösa OK 0:19:19 1000 (1) 0:43:12 1000 (1) 0:32:00 1000 (1)
2 1913 (3R) Peo Bengtsson OK Pan-Kristianstad 0:33:44 572 (2) 1:02:52 687 (2) 0:48:53 654 (2)
D50 Day1 Day2 Day3
1 3000 (3R) Cecilia Fochsen Waxholms OK 0:15:06 1000 (1) 0:36:37 1000 (1) 0:26:01 1000 (1)
2 975 (1R) Corinne Stäuble OL Regio Olten 0:26:40 975 (2)
H16 Day1 Day2 Day3
1 3000 (3R) Joel Wallner Attunda OK 0:17:02 1000 (1) 0:36:27 1000 (1) 0:21:08 1000 (1)
2 2832 (3R) Jonathan Nilsson Gustavsbergs OK 0:17:22 980 (2) 0:40:55 890 (2) 0:21:58 962 (2)
3 2493 (3R) Hugo Örtlund Rånäs OK 0:18:35 916 (3) 0:49:21 738 (4) 0:25:11 839 (3)
4 2482 (3R) Jens Fochsen Waxholms OK 0:19:07 891 (4) 0:44:59 810 (3) 0:27:03 781 (4)
5 2017 (3R) Axel Gräfnings Grycksbo IF OK 0:26:20 646 (6) 0:56:34 644 (5) 0:29:03 727 (5)
6 804 (1R) Axel Linder Linnersjö Gustavsbergs OK 0:21:10 804 (5)
H18 Elit Day1 Day2 Day3
1 3000 (3R) Johan Fochsen Waxholms OK 0:18:52 1000 (1) 1:07:55 1000 (1) 0:27:13 1000 (1)
H14 Day1 Day2 Day3
1 3000 (3R) Ted Lagerström Attunda OK 0:11:19 1000 (1) 0:28:11 1000 (1) 0:21:22 1000 (1)
2 2800 (3R) Kuzey Basol Täby OK 0:11:43 965 (2) 0:33:39 837 (3) 0:21:24 998 (2)
3 2766 (3R) Edvin Wallner Attunda OK 0:12:13 926 (3) 0:30:09 934 (2) 0:23:34 906 (3)
4 2148 (3R) Petter Fochsen Waxholms OK 0:14:51 762 (6) 0:39:46 708 (4) 0:31:29 678 (5)
5 1907 (3R) Jacob Engver OK Älvsjö/Örby 0:17:45 637 (7) 0:43:14 651 (5) 0:34:28 619 (6)
6 1733 (2R) Deniz Basol Täby OK 0:13:10 859 (4) P4 0 0:24:26 874 (4)
7 857 (1R) Anton Akterin OK Älvsjö-Örby 0:13:12 857 (5)
D35 Day1 Day2 Day3
1 3000 (3R) Jenny Wallner Attunda OK 0:18:01 1000 (1) 0:45:34 1000 (1) 0:24:25 1000 (1)
2 1826 (2R) Maria Slars Paulsson Sundbybergs IK 0:19:46 911 (2) P1 0 0:26:41 915 (2)
3 462 (1R) Linda Lönneberg Täby OK 0:38:58 462 (3) DNS 0 DNS 0
H21 Day1 Day2 Day3
1 2818 (3R) Daniel Rejment Centrum OK 0:28:57 880 (3) 1:25:19 1000 (1) 0:41:32 938 (3)
2 2000 (2R) Adam Bradbury SYO 0:25:30 1000 (1) DNS 0 0:38:58 1000 (1)
3 1979 (3R) Jeffrey Mo 0:50:34 504 (5) 1:54:31 745 (2) 0:53:20 730 (7)
4 1825 (2R) Mikael Engver OK Älvsjö-Örby 0:28:10 905 (2) DNF 0 0:42:20 920 (4)
5 1762 (2R) Axel Rönnberg OK Älvsjö-Örby 0:31:10 818 (4) 0:41:15 944 (2)
6 912 (1R) Michael Scheurer 0:42:41 912 (5)
7 859 (1R) Klas Nilsson OL Regio Olten 0:45:20 859 (6)
8 419 (1R) Benjamin Hau 1:00:46 419 (6) DNF 0 P14 0
D45 Day1 Day2 Day3
1 3000 (3R) Elin Ahlström IFK Enskede 0:22:46 1000 (1) 0:46:57 1000 (1) 0:27:51 1000 (1)
2 2623 (3R) Pinar Basol Täby OK 0:25:56 877 (3) 0:59:37 787 (2) 0:29:02 959 (2)
3 2231 (3R) Jessica Strömqvist Attunda OK 0:29:48 764 (4) 1:11:08 660 (3) 0:34:30 807 (3)
4 944 (1R) Åsa Linnersjö OK Tor 0:24:07 944 (2)
D50 Kort Day1 Day2 Day3
1 3000 (3R) Cecilia Nilsson Gustavsbergs OK 0:11:32 1000 (1) 0:34:19 1000 (1) 0:31:33 1000 (1)
2 1705 (2R) Anna Lindell Gustavsbergs OK 0:13:20 865 (3) 0:37:33 840 (2)
3 872 (1R) Anette Linnersjö Gustavsbergs OK 0:13:13 872 (2)
D17-20 Kort Day1 Day2 Day3
1 3000 (3R) Emilia Nilsson Gustavsbergs OK 0:24:09 1000 (1) 0:52:25 1000 (1) 0:38:18 1000 (1)
2 0 (0R) Louise Lindell Gustavsbergs OK P1 0 P8 0
H45 Day1 Day2 Day3
1 1869 (2R) Anders Jansson Grycksbo IF OK 1:14:14 1000 (1) 0:32:20 869 (2)
2 1000 (1R) Erik Fochsen Waxholms OK DNS 0 0:28:06 1000 (1)
2 1000 (1R) Nick Barrable OK Ravinen 0:24:59 1000 (1)
4 896 (1R) Björn Linder Gustavsbergs OK 0:27:53 896 (2)
D70 Day1 Day2 Day3
1 2922 (3R) Ann-Marie Holmström Gustavsbergs OK 0:20:19 1000 (1) 0:35:08 980 (2) 0:29:40 942 (2)
2 2799 (3R) Ann-Marie Rees-Andersson Enebybergs IF 0:20:39 983 (3) 0:34:27 1000 (1) 0:34:16 816 (4)
3 2746 (3R) Margareta Haraldsson Gustavsbergs OK 0:20:24 995 (2) 0:45:49 751 (4) 0:27:58 1000 (1)
4 2742 (3R) Anna Blomgren Tullinge SK 0:22:38 897 (4) 0:35:12 978 (3) 0:32:14 867 (3)
5 1648 (3R) Elke Wilke Tierps SOK 0:36:09 562 (5) 0:57:00 604 (5) 0:58:01 482 (5)
D12 Day1 Day2 Day3
1 3000 (3R) Alice Slars Paulsson Sundbybergs IK 0:17:40 1000 (1) 0:27:12 1000 (1) 0:27:59 1000 (1)
D10 Day1 Day2 Day3
1 3000 (3R) Lilly Slars Paulsson Sundbybergs IK 0:14:19 1000 (1) 0:43:04 1000 (1) 0:27:36 1000 (1)
2 703 (1R) Saga Wallner Attunda OK 0:20:21 703 (2)
H50 Day1 Day2 Day3
1 2983 (3R) Ola Lagerström Attunda OK 0:18:50 1000 (1) 0:47:41 1000 (1) 0:22:48 983 (2)
2 2826 (3R) Daniel Andersson Ej klubbansluten 0:19:28 967 (3) 0:51:54 918 (3) 0:23:50 941 (3)
3 2818 (3R) Mattias Palm OK Ravinen 0:19:27 968 (2) 0:51:38 923 (2) 0:24:12 927 (4)
4 2580 (3R) Magnus Strömqvist Attunda OK 0:21:00 896 (4) 0:58:51 810 (4) 0:25:39 874 (5)
5 1000 (1R) Mattias Sandqvist Vallentuna-Össeby OL 0:22:26 1000 (1)
D16 Day1 Day2 Day3
1 3000 (3R) Malin Strömqvist Attunda OK 0:20:47 1000 (1) 0:45:25 1000 (1) 0:25:34 1000 (1)
Öppen 1 Day1 Day2 Day3
1 1000 (1R) Joel Linder Linnersjö Gustavsbergs OK 0:16:04 1000 (1)
H50 Kort Day1 Day2 Day3
1 1000 (1R) Erik Andersson OK Österåker 0:52:18 1000 (1)
H21 Elit Day1 Day2 Day3
1 3000 (3R) Andris Gallis 0:25:12 1000 (1) 1:15:12 1000 (1) 0:36:43 1000 (1)
Öppen 5 Day1 Day2 Day3
1 1389 (2R) Ingvar Oskarsson Solna OK 0:49:57 389 (2) 1:02:38 1000 (1)
D60 Day1 Day2 Day3
1 3000 (3R) Lotta Valentin Gustavsbergs OK 0:16:09 1000 (1) 0:33:47 1000 (1) 0:24:41 1000 (1)
D40 Day1 Day2 Day3
1 2773 (3R) Gunilla Gräfnings Grycksbo IF OK 0:34:20 773 (3) 1:25:38 1000 (1) 0:49:13 1000 (1)
2 1000 (1R) Susanne Akterin OK Älvsjö-Örby 0:26:34 1000 (1)
3 931 (1R) Ida Stålnacke 0:28:32 931 (2)
H10 Day1 Day2 Day3
1 1000 (1R) Love Akterin OK Älvsjö-Örby 0:10:43 1000 (1)
H12 Day1 Day2 Day3
1 2000 (2R) Erik Gräfnings Grycksbo IF OK 0:20:23 1000 (1) P1 0 0:34:57 1000 (1)
H55 Day1 Day2 Day3
1 2000 (2R) Jan Rönnberg OK Älvsjö-Örby 0:25:55 1000 (1) 0:31:29 1000 (1)
H21 Kort Day1 Day2 Day3
D21 Day1 Day2 Day3
1 1000 (1R) Anne-Lea Berger 0:36:45 1000 (1)
2 817 (1R) Martina Karlen 0:44:56 817 (2)